Uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026 w Niepublicznym Technikum im. Tadeusza Kościuszki oraz Niepublicznej Branżowej Szkole I Stopnia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach. Był to wyjątkowy moment podsumowania miesięcy nauki, pracy i wspólnych sukcesów, a także okazja do wręczenia świadectw z wyróżnieniem, nagród oraz podziękowań dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście, wśród których znaleźli się: ppłk Tomasz Kot – Zastępca Komendanta Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach, mjr Marcin Kaczmarczyk, reprezentujący Dowódcę 103 Batalionu Lekkiej Piechoty w Ostrowcu Świętokrzyskim 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej, por. Magdalena Kobiałka i ppor. Aleksandra Żulińska, reprezentujące Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sandomierzu, płk Robert Misztal – Prezes Stowarzyszenia Weteranów Działań Poza Granicami Państwa „Bukówka”, Bogusław Swat i Czesław Śliwka – członkowie Zarządu Stowarzyszenia „Bukówka”, por. Filip Sapa, reprezentujący 3 Batalion Radiotechniczny w Sandomierzu – jednostkę patronacką szkoły, a także przedstawiciele instytucji współpracujących ze szkołą oraz lokalni pracodawcy.

Pani Dyrektor Izabela Pustuła podziękowała uczniom za całoroczny wysiłek, nauczycielom za zaangażowanie w proces dydaktyczny i wychowawczy, a rodzicom za wsparcie oraz współpracę. Słowa uznania skierowano również do partnerów szkoły, dzięki którym uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i zdobywania doświadczeń podczas licznych przedsięwzięć edukacyjnych oraz projektów.

Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie uczniów kończących naukę w Branżowej Szkole I Stopnia oraz wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i wzorową postawę.

Zakończenie roku szkolnego było również okazją do podziękowania całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzony rok, pełen sukcesów edukacyjnych, zawodowych, sportowych i artystycznych.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. Absolwentom życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej, a wszystkim wracającym do szkoły – wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

certyfikat3

bann opwjednostka patronacka

bann opw

Świętokrzyska_Edukacja_Zawodowa.png