Kierownictwo Szkoły ZDZ w Ostrowcu Św.
- Dyrektor szkoły Pustuła Izabela
- W-ce dyrektor szkoły Bidzińska Małgorzata
Obsługa administracyjna
Marchwiany Grażyna
Zając Barbara
Wychowawcy klas w roku szkolnym 2023/2024
w Technikum im. T. Kościuszki i Szkole Branżowej I-go Stopnia
- Klasa Ia (Oddział Przygotowania Wojskowego "OPW")/innowacja wojskowa - technik logistyk/technik informatyk - Pan Rafał Lenart (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki)
- Klasa Ib - technik logistyk/technik usług fryzjerskich - (Oddział Przygotowania Wojskowego "OPW")/ innowacja wojskowa/fryzjerska -Pan Michał Barański (geografia, religia)
- Klasa Ic - magazynier-logistyk/fryzjer - Szkoła Branżowa I-go Stopnia - Pani Anna Podpora (język angielski)
- Klasa IIa (Oddział Przygotowania Wojskowego "OPW") - technik logistyk - innowacja wojskowa - Pani Kinga Ostatek (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki)
- Klasa IIb - technik informatyk/technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska -Pan Michał Barański (geografia, religia)
- Klasa IIc - technik logistyk - innowacja wojskowa - Pan Rafał Lenart (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki)
- Klasa III (Oddział Przygotowania Wojskowego "OPW") - technik logistyk/technik informatyk/technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska - Pani Anna Podpora (język angielski)
- Klasa IVa -technik logistyk - innowacja wojskowa - Pani Małgorzata Bidzińska (historia)
- Klasa IVb - technik informatyk, technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska - Pani Katarzyna Ślusarz (język polski)
- Klasa Vc - technik logistyk - innowacja wojskowa - Pani Kinga Ostatek (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki
- Klasa Vd - technik informatyk/technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska - Pani Barbara Figura (język niemiecki)
Nauczyciele uczący w Szkołach ZDZ w Ostrowcu Św.
Język polski
-
- mgr Kowalska Renata
mgr Ślusarz Katarzyna
mgr Gębura Lidia
mgr Urbańska Agata
- mgr Kowalska Renata
-
- Język angielski
mgr Kądziela Magdalena
mgr Podpora Anna
mgr Jaskuła-Przygoda Dorota
mgr Świąder Jolanta
mgr Dziewirz Izabela
- Język angielski
-
- Język niemiecki
mgr Figura Barbara
mgr Zalewska Halina
- Język niemiecki
-
- Matematyka
mgr Konstantynowicz Adam
mgr Prawdzik Lidia
mgr Kończak Marta
- Matematyka
-
- Biologia
mgr Czarnecka Edyta - Geografia
mgr Barański Michał
- Biologia
-
- Plastyka
mgr Komisarczyk Anna
- Plastyka
-
- Chemia
mgr Ochocka-Bednarska Agnieszka
- Chemia
-
- Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Moskwa Jacek
- Edukacja dla bezpieczeństwa
-
- Historia, HiT, WOS
mgr Bidzińska Małgorzata
mgr Wawrzkiewicz Małgorzata
mgr Grabowski Dariusz
mgr Karbowniczek Tomasz
- Historia, HiT, WOS
-
- Biznes i zarządzanie
mgr Czerwonka Marek
- Biznes i zarządzanie
-
- BHP
mgr Mysłek Robert
- BHP
-
- Fizyka
mgr Magiera Ewelina
mgr Witek Andrzej
- Fizyka
-
- Wychowanie fizyczne
mgr Pietrzykowska Agnieszka
mgr Dymanowski Tomasz
mgr Stępień Zbigniew
mgr Brodawka Piotr
- Wychowanie fizyczne
-
- Przedmioty zawodowe z zakresu informatyki
mgr Granat Dariusz
mgr Nowak Tomasz
mgr Miszczak Marcin
mgr Prawdzik Lidia
Hoyer Przemysław
- Przedmioty zawodowe z zakresu informatyki
-
- Przedmioty z zakresu logistyki
mgr Figura Barbara
mgr Sala - Gaweł Joanna
mgr Ostatek Kinga
mgr Lenart Rafał
- Przedmioty z zakresu logistyki
-
- Przedmioty zawodowe z zakresu fryzjerstwa
mgr Lidwa Beata
mgr Przednowek Katarzyna
Brodnicka Paulina
- Przedmioty zawodowe z zakresu fryzjerstwa
-
- Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Matyjasek Małgorzata
- Wychowanie do życia w rodzinie
-
- Religia
ks. Fac Marcin
ks. Kusiak Mariusz
- Religia
-
- Pedagog szkolny
mgr Buczkowska Edyta
mgr Dąbrowska Anna
- Pedagog szkolny
-
- Psycholog szkolny
mgr Żelazowska Magdalena
- Psycholog szkolny
-
- Edukacja wojskowa (zajęcia w ramach innowacji wojskowej)
- mgr Moskwa Jacek
-
- Koordynator klas mundurowych
plutonowy Tomasz Ostatek
- Koordynator klas mundurowych
Pozostała kadra - w tym przedmioty zawodowe i zajęcia w ramach innowacji pedagogicznych
Pani Liliana Resich-Kozieł
Pani Baszak Bogumiła
Pani Jakubowska Magdalena
Pani Krawczyk Małgorzata
Pani Lidwa Beata
Pani Mazur - Suska Katarzyna
Pani Przednowek Katarzyna
Pan Przybysławski Tomasz
Pani Zielińska Anna
Pani Małgorztaa Wąsik
Pani Justyna Kudelska